Komfortowe wycieczki rowerowe

Nasze wyjazdy organizujemy z naciskiem na komfort i aktywny relaks.
Oto tylko niektóre z zalet wypraw rowerowych organizowanych przez VERVINCI VELO:

Najlepsze i najciekawsze odcinki

Dzięki obecności busa i przyczepy możemy zabrać Was na starannie wyselekcjonowane, najlepsze i najciekawsze odcinki szlaku rowerowego, tak aby optymalnie cieszyć się jazdą na dwóch kółkach.

Cykle 7-dniowe

Nasze wycieczki realizujemy w cyklach 7-dniowych, najczęściej zaczynamy w środę, a kończymy we wtorek, dzięki czemu w dniu dojazdu i powrotu na zbiórkę unikniecie najbardziej zatłoczonych dróg czy przepełnionych pociągów, zwłaszcza w okresie wakacyjnych weekendów.

Miejsca zbiórek

Każdą trasę zaczynamy w miejscu dokąd można dojechać pociągiem lub
po prostu zostawić swój samochód na parkingu. Na niektóre trasy: „Nadmorskim szlakiem od Łeby do Krynicy Morskiej, przez Trójmiasto i Dwie Mierzeje” oraz „Przez Żuławy, Warmię i Mazury, czyli od Elbląga do Trzech Granic” dodatkowo wcześniej zabieramy z PKP Gdynia lub Gdańsk. Natomiast ostatniego dnia wycieczki po skończonym etapie zawsze odwozimy Was z rowerem na miejsce zbiórki.

Stojak rowerowy z kompletem narzędzi

Do dyspozycji uczestników oddajemy stojak rowerowy wraz z kompletem podstawowych narzędzi; taki zestaw może być przydatny do podstawowego serwisu bądź niezbędnych regulacji przy rowerze (we własnym zakresie).

Multimedialne kaski na życzenie

Oferujemy na życzenie do wypożyczenia * multimedialne kaski rowerowe z systemem bluetooth, które oferują podczas jazdy możliwość słuchania ulubionej muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych. Wszystko to z wykorzystaniem technologii kostnego przewodzenia dźwięku, pozwalającej na bezpieczną jazdę z odsłoniętym uchem (w efekcie słyszymy również dźwięki zewnętrzne). *oferta limitowana i za dodatkową opłatą.

"Każda podróż jest ważna"

„Każda podróż jest ważna”. To hasło – misja naszej firmy. Dzięki niemu nieustannie pamiętamy o dobrej organizacji każdej naszej imprezy i zadowoleniu Klienta, który powierza nam swój urlop i wyjazd.

Odpowiednie dzienne dystanse

Dzienne dystanse rowerowe liczą średnio ok. 45 km, co sprawia, że etapy są dostępne niemal dla każdego i stanowią optymalne połączenie aktywnego wypoczynku, radości z jazdy, nieśpiesznego obcowania z pięknem szlaku i zwiedzania. Podczas każdego etapu zaplanowaliśmy również czas wolny np. na posiłek lub dodatkowy odpoczynek.

Opieka pilota i asysta busa

Każdego dnia zapewniamy opiekę pilota oraz asystę busa wraz z przyczepą na rowery. Dzięki temu możecie zawsze jechać rowerami bez zbędnych bagażów, by po prostu cieszyć się swobodną jazdą, a w awaryjnej sytuacji można również skorzystać ze wsparcia busa.

Organizacja i dostosowanie

Nasze komfortowe wycieczki rowerowe realizujemy dla grup od ok. 14 do max. 20 osób, a dzięki obecności pilota – koordynatora oraz asysty busa z przyczepą, każdy może jechać z grupą i pilotem lub swoim własnym tempem, w zależności od indywidualnych upodobań i możliwości.

Komfortowy wypoczynek

Po skończonym etapie wszyscy wsiadamy do busa i jedziemy do miejsca zakwaterowania, przy czym na noclegi wybieramy dla Was hotele o standardzie *** lub komfortowe pensjonaty, tak by dobrze wypocząć przed kolejnym etapem.

Uchwyty rowerowe marki Thule ProRide

Nasza przyczepa do przewozu rowerów została wyposażona w uchwyty
rowerowe ProRide 958 renomowanej marki Thule, co gwarantuje Waszym
pojazdom maksymalną ochronę podczas transportu. Z kolei odpowiednio duże odstępy między uchwytami nie wymagają demontażu pedałów.

VERVINCI TRAVEL

VERVINCI VELO – jesteśmy częścią profesjonalnego biura podróży VERVINCI TRAVEL, wpisanego do rejestru organizatorów turystyki.