Planujecie wycieczkę rowerową dla Waszej Grupy?

Komfortowe Wycieczki Rowerowe VERVINCI VELO są również na Wasze życzenie!

Jeśli chcesz zabrać swoją grupę na aktywny wypoczynek, ciekawie spędzić wspólny czas na świeżym powietrzu delektując się bliskością przyrody, cieszyć oczy pięknymi widokami lub poznając ciekawe miejsca i zabytki, to zapraszamy na grupowe wycieczki rowerowe. Oferta dedykowana jest dla grup od 10-ciu osób. Oto tylko niektóre z atutów naszego biura:

Ciekawe programy, atrakcyjne szlaki

Ciekawe programy po atrakcyjnych szlakach rowerowych w Polsce i za granicą dostosowane do indywidualnych potrzeb i życzeń każdej grupy.

Tylko dla wygodnych

Nasze wycieczki rowerowe organizujemy w opcji „Tylko dla wygodnych”- każdego dnia komfortowy nocleg, opieka pilota, przewóz bagaży wraz z asystą busa, atrakcyjne miejsca na szlaku, przejazdy nowoczesnym busem z przyczepą do przewozu rowerów

Doświadczenie organizacyjne

Oddajemy do dyspozycji nasze pełne doświadczenie przy organizacji imprez ale nie tworzymy wielkiej korporacji – u nas Klient ma zawsze łatwy szybki i bezpośredni kontakt.

Chronimy Was

W podróżach zagranicznych chronimy Was ubezpieczeniem KL i NW z opcją chorób przewlekłych dla każdego uczestnika w cenie imprezy

„Każda podróż jest ważna”. To hasło – misja naszej firmy. Dzięki niemu nieustannie pamiętamy o dobrej organizacji każdej naszej imprezy i zadowoleniu Klienta, który powierza nam swój wyjazd.

Chętnie przygotujemy ofertę również dla Waszej  Grupy !

Zawsze niezmienną strategią mojego biura jest maksymalizacja efektów dla Uczestników i ich zadowolenie z wyjazdu.  Zatem zapraszam do zorganizowania Waszej komfortowej wycieczki rowerowej z Vervinci Velo !

Zapraszamy do kontaktu.